Romjulsrennet 2010

.

28.12.10

Resultatliste per klasse

J 8 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri | 
G 10 år 1 km fri |  J 11 år 2 km fri |  J 12 år 2 km fri |  G 11 år 2 km fri |  G 12 år 2 km fri | 
J 13 år 3 km fri |  J 14 år 3 km fri |  G 13 år 3 km fri |  G 14 år 3 km fri |  J 15 år 5 km fri | 
J 16 år 5 km fri |  J16FH |  K 17 år 5 km fri |  K 18 år 5 km fri |  K 19/20 år 5 km fri | 
Kvinner senior 5 km fri |  G 15 år 5 km fri |  G 16 år 5 km fri |  M 17 år 10 km fri |  M 18 år 10 km fri | 
M 19/20 år 10 km fri |  Menn senior 10 km fri | 

Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSEriksen,Tora Nes Ski
Fodstad,Frida Valeria Eidsvold Værks Skiklub 09:15
Fredheim,Emmeli Eidsvold Værks Skiklub 09:04
Kristiansen,Line Hakadal IL 07:11
Kure,Christine Ås IL 10:27
Langerud,Sunniva Åsen IL 09:19
Nybø,Sigrid Myren Nes Ski 08:21
Rogndokken,Andrea Hildebrand Fet SK 08:58
Svartedal,Hanne Høybråten og Stovner IL 07:54
Aass,Molly Østre Toten Skilag 09:13
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjervig,Synnøve Sand IL - Ski 06:48
DNSByfuglien,Frida MjøsSki
Meinicke,Julie Jutul IL 06:09
Sletvold,Thea Sand IL - Ski 08:33
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Berger,Anniken Fet SK 05:52
Børseth,Vilde Eidsvold Værks Skiklub 08:42
Grønvold,Nora Marie Storvik Hakadal IL 06:30
Hansen,Hanna Sandholt Bjerke IL Ski 06:12
Jensen,Martine Lunder Fet SK 06:31
Kristiansen,Hedda Hakadal IL 06:12
Mæhle,Iris Drøbak-Frogn IL 05:55
Sørås,Thea Kristin Hagbø Oppegård IL 06:47
Tesaker,Sigrid Rustad IL 06:29
Thorsheim,Helene Ingjerd Asker SK 09:28
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBjørk Dahl,Henrik Nes Ski
Brenna,Herman Lundhaug Magnor UL 06:26
DNSGjuvsland,Fredrik Eidsvold Værks Skiklub
Hernes,Joakim Nes Ski 08:39
Katnosa,Mathias Olsen Svea Skilag 06:53
DNSKostøl,Sigve Skeime Gjelleråsen IF
lie,Dennis Oppegård IL 06:56
DNSLøvli,Halvor Bjerke IL Ski
Myran,Mathias Eidsvold Værks Skiklub 06:47
DNSNyrud,Benjamin Eidsvold Værks Skiklub
Ous,Eskil Håkonsen Ullensaker SK 06:51
Sletvold,Mikkel Sand IL - Ski 07:37
Sundquist,Jørgen Gjelleråsen IF 08:08
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Erlend Åslia Skilag 05:36
DNSGjelsvik,Sebastian Fet SK
DNSGjuvsland,Kristoffer Eidsvold Værks Skiklub
Hodø,Henrik Ullensaker SK 06:48
Holen,Emil Enerud Nes Ski 06:37
Indredavik,Sander Ullensaker SK 06:43
Løvseth,William Gjerdrum IL - Ski 06:44
Mogen,Kristoffer Oppegård IL 05:18
Olsen Kirkevik,Simen Ottestad IL 05:34
DNSWollebek,Even Ås IL
Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
B Pedersen,Marius Nes Ski 05:06
Bjørk Dahl,Marius Nes Ski 06:56
Elstad,Sander Gjerdrum IL - Ski 05:14
Eriksen,Herman Nes Ski 07:33
Flenmoren,Martin Eidsvold Værks Skiklub 05:54
Fredheim,Simen Eidsvold Værks Skiklub 06:40
Fuglu,Jonas Brake Drøbak-Frogn IL 04:59
Hanekamhaug,Petter Nes Ski 05:50
Hernes,Marius Nes Ski 06:44
Husdal,Heine Drøbak-Frogn IL 05:19
Indredavik,Syver Ullensaker SK 05:55
Jarbeaux,August Gjelleråsen IF 05:36
Johansen,Eirik Ullensaker SK 05:43
Johansen,Mathias Ullensaker SK 05:58
Johnsrud,Erik Bjerke IL Ski 05:39
Kilde,Kristian Ullensaker SK 05:58
DNSKjos,Oskar Ullensaker SK
Kostøl,Vemund Skeime Gjelleråsen IF 05:42
Langerud,Sondre Åsen IL 06:47
Mathiesen,Mads Ullensaker SK 06:44
Myran,Magnus Eidsvold Værks Skiklub 06:23
Pettersen Vollan,Hans Audun Høybråten og Stovner IL 06:40
Rudiløkken,Torjus Ullensaker SK 05:25
Sethne,Simen Kolbukameratene, IL 04:59
DNSSkurdal,Einar Brath Bærums Verk IF
Solvik,Marius Haslum IL 05:00
Tjøtta,Martin Andresen Fossum IF 05:58
Ulverud,Mathias Gjerdrum IL - Ski 05:18
Resultatliste J 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ziesler,Camilla Sandnes IL 07:59 + 00:00
2Høydal,Ingvild Lyn Ski 09:21 + 01:22
3Fossgård,Ingvild Bækkelagets SK 09:22 + 01:23
4Sandbu,Anna Littorin Lyn Ski 09:33 + 01:34
5Germundson,Benedicte Elisabeth Heming, IL - Ski 09:44 + 01:45
6Aas,Pernille Rolid Redalen IL 10:04 + 02:05
7Kure,Marianne Ås IL 10:21 + 02:22
8Grønnerud,Karoline Kolbukameratene, IL 10:58 + 02:59
DNSSørum,Thea Gjelleråsen IF
DNSLøvli,Ingeborg Bjerke IL Ski
Resultatliste J 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Jenny Drøbak-Frogn IL 08:08 + 00:00
2Myrset,Guro Molde og Omegn IF - Ski 08:15 + 00:07
3Grønvold,Eline Storvik Hakadal IL 08:44 + 00:36
4Aaslund,Ingrid Fet SK 08:54 + 00:46
5Hovland,Oda, Hatlestad Holmen IF 09:02 + 00:54
6Wollebek,Ingvild Ås IL 09:36 + 01:28
7Bjervig,Birthe Sand IL - Ski 09:47 + 01:39
8Skyttermoen,Silje Therese Follebu SK 09:50 + 01:42
9Blindheim,Therese Bjerke IL Ski 10:09 + 02:01
10Sundquist,Charlotte Gjelleråsen IF 10:38 + 02:30
11Tunheim,Vilde Christine Lørenskog SK - Ski 10:55 + 02:47
DNSBratteng,Stine Gjelleråsen IF
Resultatliste G 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Mathias Østre Toten Skilag 07:42 + 00:00
2Haneberg,Sondre Oppegård IL 07:43 + 00:01
3Harefallet,Sander Østre Toten Skilag 08:03 + 00:21
4Brenna,Didrik Lundhaug Magnor UL 08:06 + 00:24
5Korsæth,Amund Trøsken IL 08:10 + 00:28
6Møllerhagen,Amund Kolbukameratene, IL 08:18 + 00:36
7Sørensen,Kevin Jessen Eidsvold Værks Skiklub 08:30 + 00:48
8Sandbu,Albin Littorin Lyn Ski 08:42 + 01:00
9Fodstad,Erik Østre Toten Skilag 08:45 + 01:03
9Sveen,Håvard Gjerdrum IL - Ski 08:45 + 01:03
11Tomasgaard,Uffe Sogn Drøbak-Frogn IL 08:46 + 01:04
12Brekke,Kristian Markhus Lillomarka SK 08:53 + 01:11
13Bucher-Johannessen,Christian Fossum IF 08:54 + 01:12
14Pedersen,Sondre B. Nes Ski 08:56 + 01:14
15Østensen,Andreas Østre Toten Skilag 09:07 + 01:25
16Frey,Anders Skedsmo SK 09:08 + 01:26
17Thorsheim,Didrik B. Asker SK 09:09 + 01:27
18Nybø,Even Myren Nes Ski 09:14 + 01:32
19Flaten,Lars Kristian Jaren IL 09:16 + 01:34
20Johansen,Jonas Fet SK 09:18 + 01:36
21Ådland Gulliksen,Markus Ullensaker SK 09:19 + 01:37
22Knoph,Ole Jørgen Strømmen og Lillestrøm SK 09:22 + 01:40
23Sundhaugen,Sindre Østre Toten Skilag 09:33 + 01:51
24Øiseth,Simen F. Fet SK 09:36 + 01:54
25Sundby,Ole Marius Bjerke IL Ski 09:38 + 01:56
26Bjørtomt,Anders Christian Bærums Verk IF 10:02 + 02:20
27Kjos,Erling Frogner IL 10:13 + 02:31
28Bjertnes,Sander Lørenskog SK - Ski 10:30 + 02:48
29Aass,Jonas Østre Toten Skilag 10:55 + 03:13
30Fagerli Pedersen,Simen Eidsvold Værks Skiklub 10:58 + 03:16
31Gransbråten,Paul-Didrik Nes Ski 10:59 + 03:17
32Løvås,Åsmund Bjerke IL Ski 11:20 + 03:38
33Eliassen,Simen Frogner IL 11:55 + 04:13
34Krogh,Ole Lukas Ullensaker SK 12:04 + 04:22
35Brodshaug,Bendik Feiring IL 13:30 + 05:48
DNSAadnøy,Matias Rogstad Gjerdrum IL - Ski
DNSBjerkvoll,Morten Fet SK
DNSRuud Barland,Lars Mysen IF
DNSOlsen,Eirik Holm Fet SK
DNSGjuvsland,Sondre Eidsvold Værks Skiklub
DNSHaaland,Martin Fossum IF
DNSLerkendal,Fabian Aas Gjelleråsen IF
DNSRasen,Andrè Hellne Bjerke IL Ski
DNSKulset,Magnus Fossum IF
DNSDahl,Sondre Lommedalens IL
DNSChristiansen,Mads H. Fet SK
Resultatliste G 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Jesper Nesodden IF 07:25 + 00:00
2Aas,Oscar Rolid Redalen IL 07:38 + 00:13
3Solvik,Martin Haslum IL 07:59 + 00:34
4Theodorsen,Lasse Gjerdrum IL - Ski 08:00 + 00:35
5Bjørtomt,Johan Gjerdrum IL - Ski 08:12 + 00:47
6Kjos,Henrik Frogner IL 08:13 + 00:48
7Melsom,Einar Johan Fossum IF 08:14 + 00:49
8Jensen,Marius Lunder Fet SK 08:33 + 01:08
9Borgaard,Ole Einar Gjerdrum IL - Ski 08:34 + 01:09
10Johnsrud,Ole Christian Bjerke IL Ski 08:35 + 01:10
11Sørberg,Kasper Frogner IL 08:46 + 01:21
12Ringen,Pål Kolbukameratene, IL 08:48 + 01:23
13Wulfsberg,Jørgen Koll IL 08:52 + 01:27
14Lundberg,Erling Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 10:20 + 02:55
15Gigernes,Ådne Holter Nes Ski 11:39 + 04:14
DNFBorgli,Even Skjaker Jaren IL
DNSSkamo,Martin Morgenlien Fet SK
DNSKaasen,Jakob Henden Bærums Skiklub
DNSAndreassen,Anton Linnerud Rælingen SK
DNSRøhme,Knut Frogner IL
DNSJohnsen,Tom-Erik Lillomarka SK
DNSMeinicke,Thomas Jutul IL
DNSØstensen,Sander Østre Toten Skilag
Resultatliste J 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sandbæk,Kristin Østre Toten Skilag 11:49 + 00:00
2Faller Råheim,Åshild Fet SK 12:11 + 00:22
3Bjørndal,Emma Nordre Eidsvoll IL 12:17 + 00:28
4Mogen,Cecilie Oppegård IL 12:24 + 00:35
5Bakke,Hedda Hulbaklien Koll IL 12:35 + 00:46
5Bjerken,Guro Finstad Gjerdrum IL - Ski 12:35 + 00:46
7Treekrem,Marie Ås IL 12:56 + 01:07
8strengenes,stina seline Nordre Eidsvoll IL 13:19 + 01:30
9Lindberg,Sina Kjellmyra IL 13:36 + 01:47
10Nilsen,Celine Amundsen Sand IL - Ski 14:58 + 03:09
11Dammen,Emilie Ullensaker SK 17:52 + 06:03
DNSThorsheim,Anna Christina Asker SK
Resultatliste J 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moe,Karianne Høybråten og Stovner IL 10:55 + 00:00
2Meinicke,Stina Jutul IL 11:12 + 00:17
3Grandal,Siri Fossum IF 12:03 + 01:08
4Ziesler,Charlotte Sandnes IL 12:28 + 01:33
4Græsli,Sara Hamar SK 12:28 + 01:33
6Nerland,Mia Rustad IL 12:32 + 01:37
7Vingebakken,Vilde Østre Toten Skilag 12:38 + 01:43
7Grøgaard,Charlotte Wiencke Fossum IF 12:38 + 01:43
9Mathiesen,Nora Huken Ullensaker SK 12:40 + 01:45
10Bråten,Tiril Ruud Ullensaker SK 12:53 + 01:58
11Solvoll,Thea Rustad IL 13:12 + 02:17
12Kristiansen,Cecilia Jutul IL 13:58 + 03:03
13Hagen,Emilie Johanne Gjerdrum IL - Ski 14:03 + 03:08
DNSLangdal,Sofie Oppegård IL
DNSHaaland,Karoline Fossum IF
Resultatliste G 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lippert,Jørgen Trøsken IL 10:25 + 00:00
2Larsen,Thomas Helland Haslum IL 10:28 + 00:03
3Arnesen,Marcus Høland IL 10:32 + 00:07
4Seeberg,Even Nittedal IL 10:38 + 00:13
5Husdal,Henrik Drøbak-Frogn IL 10:47 + 00:22
6Bucher-Johannessen,Fredrik Fossum IF 10:50 + 00:25
7Sørås,Tore Andrè Hagbø Oppegård IL 10:55 + 00:30
8Holmbro,Hans kristian Høland IL 10:56 + 00:31
9bakkelund,Petter tallerud Kolbukameratene, IL 11:09 + 00:44
9Lio,Øyvind Aaling Bjerke IL Ski 11:09 + 00:44
11Hoff,Fredrik Ramstad Fossum IF 11:23 + 00:58
12Ihlebæk,Petter Drøbak-Frogn IL 11:40 + 01:15
13Kaasen,Georg Henden Bærums Skiklub 11:44 + 01:19
14Fuglu,Julius Drøbak-Frogn IL 11:46 + 01:21
15Berger,Simen Fet SK 11:49 + 01:24
16Andersen,Simen Drøbak-Frogn IL 11:52 + 01:27
17Krogsæter,Jørgen Ullensaker SK 11:57 + 01:32
18Lae,Ole Kristian Mjøndalen IF 12:00 + 01:35
19Heir,Martin Borge Fossum IF 12:13 + 01:48
20Kristoffersen,Patrick Fossum Ullensaker SK 12:22 + 01:57
20Bjerken,Ludvig Finstad Gjerdrum IL - Ski 12:22 + 01:57
22Moseng,Eirik Gjerdrum IL - Ski 12:34 + 02:09
23Smith,Anders Aksnes Fossum IF 12:39 + 02:14
24Tjøtta,Maxim Fossum IF 12:46 + 02:21
25Ulverud,Robin Gjerdrum IL - Ski 13:24 + 02:59
26Rogndokken,Sander Fet SK 13:28 + 03:03
27Lunde,Trygve Lørenskog SK - Ski 13:33 + 03:08
27Kraby Simenstad,Martin Vind IL 13:33 + 03:08
DNSKvam Karbø,Lars Sunnylven IL
DNSKulset,Sindre Røa IL
DNSHansen,Fredrik Ullensaker SK
DNSKnoph,Simen Asker SK
DNSSkurdal,Magnus Brath Bærums Verk IF
DNSAadnøy,Kristian Rogstad Gjerdrum IL - Ski
DNSAslesen,Kristian Fet SK
DNSGulliksen,Mikael Ådland Ullensaker SK
DNSWold,Aleksander Høybråten og Stovner IL
DNSKristoffersen,Patrick Fossum Ullensaker SK
DNSEngebråten,Thomas Nes Ski
DNSAnderssen,Eirik Sørgård Lillomarka SK
Resultatliste G 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bucher-Johannessen,Thomas Fossum IF 09:16 + 00:00
2Strømsheim,Endre Bærums Skiklub 09:32 + 00:16
3Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 10:01 + 00:45
4Bjørtomt,Jørgen Johan Bærums Verk IF 10:05 + 00:49
5Lunde,Sebastian Ullensaker SK 10:14 + 00:58
6Magnussen,Didrik Singsaas Bærums Skiklub 10:23 + 01:07
7Tveter,Fredrik Oppegård IL 10:24 + 01:08
8Høiseth,Ingar Sørum IL 10:28 + 01:12
9Mæhle,Herman Drøbak-Frogn IL 10:39 + 01:23
10røise,kristian Kolbukameratene, IL 11:06 + 01:50
11Omdahl,Martin Røste Vind IL 11:11 + 01:55
12Skyttermoen,Christian Follebu SK 11:21 + 02:05
13Tesaker,Håkon B. Rustad IL 11:24 + 02:08
13Haneberg,Vegard Oppegård IL 11:24 + 02:08
15Nybø,Marius Nes Ski 11:35 + 02:19
16Berger-Eid,Bosajo Vegard Skimt 11:42 + 02:26
17Svartedal,Oskar Høybråten og Stovner IL 11:43 + 02:27
18Grøgaard,Johan Henrik Wiencke Fossum IF 11:44 + 02:28
19Knoph,Magnus Asker SK 11:52 + 02:36
20Karbø,Lars Kvam Sunnylven IL 11:53 + 02:37
20Morstad,Lars Bærums Verk IF 11:53 + 02:37
22Andersen,Jens Kjernli Ullensaker SK 11:58 + 02:42
23Dammen,Erik Ullensaker SK 12:06 + 02:50
24Lundberg,Einar Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 12:19 + 03:03
25Aas Lerkendal,Nicolay Gjelleråsen IF 12:33 + 03:17
26Rudi,Sondre Rustad Eidsvold Værks Skiklub 13:07 + 03:51
27Rønning,Kristoffer Bovard Bjerke IL Ski 13:10 + 03:54
28Holter,Hans Harald Ullensaker SK 13:31 + 04:15
29Ytterlid Pettersen,Elias Strømmen og Lillestrøm SK 17:42 + 08:26
DNSAndersen,Fredrik Solbakk Asker SK
DNSFischer,Jørgen Nes Ski
DNSDahl,Torjus Bærums Verk IF
DNSIversen,Vegard Stornes Asker SK
DNSHovland,Øystein Hatlestad Holmen IF
DNSKostøl,Vetle Skeime Gjelleråsen IF
DNSSørensen,Heine Jessen Eidsvold Værks Skiklub
DNSStenslet,Herman Frogner IL
Resultatliste J 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Weng,Tiril Udnes Nes Ski 12:46 + 00:00
2Ous,Amalie Håkonsen Nes Ski 12:52 + 00:06
3Weng,Lotta Udnes Nes Ski 13:02 + 00:16
4Hustad,Sofie Nordsveen Nes Ski 13:37 + 00:51
5Haug,Karoline Hamar SK 13:54 + 01:08
6Børstad,Ina Piene Heming, IL - Ski 14:03 + 01:17
7Blomseth,Natalie Kristina Lillomarka SK 14:12 + 01:26
8Buraas,Marte Sofie Lillehammer Skiklub 14:25 + 01:39
9Nersten,Marit Fossum IF 14:34 + 01:48
10Øverhagen Tærud,Therese Strømmen og Lillestrøm SK 15:21 + 02:35
11Rasen,Mariann Hellne Bjerke IL Ski 28:16 + 15:30
DNSBarland,Hanna Ruud Mysen IF
DNSKorsbrekke,Guro Apold Rustad IL
DNSBrenden,Anne Marthe Redalen IL
DNSVognild,Anitra Bjerke IL Ski
DNSSveen,Marit Gjerdrum IL - Ski
Resultatliste J 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsen,Ane Blomseth Ås IL 12:58 + 00:00
2Benjaminsen,Andrine Lillomarka SK 13:21 + 00:23
3Kant,Anna Emilie Hernes IL 13:34 + 00:36
4Ziesler,Caroline Sandnes IL 13:56 + 00:58
5Kraby Simenstad,Maren Vind IL 14:03 + 01:05
6Berg,Kristina Hovland Bærums Verk IF 14:23 + 01:25
7Tesaker,Astrid Rustad IL 14:36 + 01:38
8Kjustad,Christine Fet SK 14:51 + 01:53
9Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 15:36 + 02:38
10Bratteng,Julie Gjelleråsen IF 16:32 + 03:34
11Breen,Silje Gjerdrum IL - Ski 17:06 + 04:08
DNSØstensen,Siri Østre Toten Skilag
DNSLedig,Startnr NOTEAM
DNSSørum,Ingrid Gjelleråsen IF
DNSSvensen,Kristine Bruland Trøsken IL
Resultatliste J16FHReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Anne-Karen Svea Skilag 18:04 + 00:00
Resultatliste K 17 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kongsten,Emilie Skimt 13:09 + 00:00
2Gangsø,Marie Renee Sørum Svea Skilag / Team Hadeland 13:32 + 00:23
3Landrø,Heidi Myrberg Fet SK 13:37 + 00:28
4Vognild,Kristine Bjerke IL Ski 13:38 + 00:29
5Andersen,Aurora Solbakk Asker SK / Team G-Sport Asker 13:46 + 00:37
6Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 13:56 + 00:47
7Heie Veiby,Amanda Mysen IF 14:12 + 01:03
8Høydal,Gunvor Hov Fossum IF 14:18 + 01:09
DNSHengebøl,Camilla Fossum IF
DNSKildal,Ingvild Jardar IL
DNSEriksen,Kristin Faye Fossum IF
Resultatliste K 18 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendby,Kine Hagelund MjøsSki 12:49 + 00:00
2Torgersen,Kristine K. Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 13:02 + 00:13
3Røe,Ingeborg Treu Fossum IF 13:04 + 00:15
4Andersen,Tina Åslia Skilag 13:12 + 00:23
5Kant,Marte Kristin Hernes IL 13:21 + 00:32
6Ravatn,Victoria Nittedal IL 13:24 + 00:35
7Solvoll,Oda Rustad IL 13:26 + 00:37
8Baarlid,Linn Høybråten og Stovner IL 13:31 + 00:42
9Paulsen,Pia Helene Rustad IL 13:37 + 00:48
10Byfuglien,Marianne MjøsSki 13:43 + 00:54
11Jevne,Karianne Heming, IL - Ski 13:58 + 01:09
12Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL 14:04 + 01:15
13Nordli,Marte Vang Skiløperforening 14:18 + 01:29
14Hvalbye,Inger Pernille Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 14:20 + 01:31
15Startnr,Ledig NOTEAM 21:24 + 08:35
16Startnr,Ledig NOTEAM 24:04 + 11:15
DNSMyrvoll,Tonje Rustad IL
DNSStenseth,Marianne Vang Skiløperforening
DNSKorsbrekke,Synne A. Rustad IL
Resultatliste K 19/20 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Ragnhild Heming, IL - Ski / Team Kollen 11:14 + 00:00
2Muren,Marit Njård / Team Kollen 13:02 + 01:48
3Landrø,Anne Myrberg Fet SK 13:03 + 01:49
4Halvorsen,Marte Helene Bjørndal IF / Team Kollen 13:51 + 02:37
5Enger,Kristine Vårnes Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 13:52 + 02:38
6Saupstad,Ingrid Kjelsås IL - ski 14:10 + 02:56
7Andersen,Tonje Røsholdt Fet SK 14:30 + 03:16
8Bratlien,Marianne Belbo Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 14:45 + 03:31
DNSSandholt,Sina Lillehammer Skiklub
DNSKarset,Ragnhild Hafsahl Vang Skiløperforening
Resultatliste Kvinner senior 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Marthe Monrad Heming, IL - Ski 11:41 + 00:00
2Staver,Tuva Toftdahl Heming, IL - Ski / Team Sector Alarm 11:44 + 00:03
3Johannessen,Bente Gjerdrum IL - Ski 11:57 + 00:16
4Braathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL / Team Bolig 12:04 + 00:23
5Harsem,Kathrine Rolsted Fossum IF / Team Hovden 12:11 + 00:30
6Bruland,Synnøve Byåsen IL / Team NTNU 12:56 + 01:15
7Stensæter,Trude Harestua IL / Team Hadeland 13:11 + 01:30
8Smith,Karina Lyn Ski 13:40 + 01:59
9Sandholt,Ragna Kristine Bjerke IL Ski 13:41 + 02:00
10Dingstad,Kari-Anne Spydeberg IL 15:34 + 03:53
DNSKlaesson,Linn Håvelsrud Rustad IL / Team Kollen
Resultatliste G 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nygaard,Edvard Kamperud Skimt 11:33 + 00:00
2Nordhagen,Simen Strandbygda IL 11:35 + 00:02
3Ruud,Sivert Strande Nes Ski 11:48 + 00:15
3Aaslund,Bjørn André Fet SK 11:48 + 00:15
5Haug,Mattis Fet SK 11:50 + 00:17
6Holen,Alexander Enerud Nes Ski 12:04 + 00:31
7Aulin,Lasse Løwstrøm Siggerud IL - Ski 12:06 + 00:33
8Ihlebæk,Harald Drøbak-Frogn IL 12:17 + 00:44
9Heimdahl,Simen Rustad IL 12:40 + 01:07
10Sørensen,Anders Bjørndal IF 13:00 + 01:27
11Øvergaard,Gard Nesodden IF 13:02 + 01:29
12Pedersen,Jonas Nesodden IF 13:07 + 01:34
13Grepperud,Audun Rustad IL 13:21 + 01:48
14Wigaard,Endre Rustad IL 13:23 + 01:50
15Moe,Herman Fet SK 13:50 + 02:17
16Nordmoen,Trym Lillomarka SK 14:24 + 02:51
17Løvås,Vebjørn Bjerke IL Ski 16:46 + 05:13
DNSKvam Karbø,Helge Sunnylven IL
DNSRolid,Mathias Aas Redalen IL
DNSBøe,Erik Njård
DNSLundsvoll,Ola Skedsmo SK
DNSVollan,Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL
Resultatliste G 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Elverhøi,Stian Nes Ski 11:10 + 00:00
2Tungesvik,Sindre Jardar IL 11:15 + 00:05
3Sauge,Andreas Andersen Nes Ski 11:20 + 00:10
4Nyenget,Fredrik Løwstrøm Siggerud IL - Ski 11:36 + 00:26
4Theodorsen,Petter Gjerdrum IL - Ski 11:36 + 00:26
6Thon,Martin Skiptvet IL 11:39 + 00:29
7Jevanord,Kristian Moelven IL 11:40 + 00:30
8Bakken,Emil Østre Toten Skilag 11:41 + 00:31
9Løvseth,Elias Gjerdrum IL - Ski 11:44 + 00:34
10Karbø,Helge Kvam Sunnylven IL 11:45 + 00:35
11Bruland,Eirik Bærums Skiklub 11:46 + 00:36
12Fosnæs,Sverre Austgulen Fossum IF 11:49 + 00:39
13Andersen,Vegard Åslia Skilag 11:54 + 00:44
14Kvåle,Bjørnar Brandbu IF 11:59 + 00:49
14Staff,Ørjan Brandbu IF 11:59 + 00:49
16Kaasen,Kristoffer Henden Bærums Skiklub 12:00 + 00:50
17Næsset,Tor Magnus Henrik Drøbak-Frogn IL 12:03 + 00:53
18Mæhle,Peder Drøbak-Frogn IL 12:05 + 00:55
19Høydal,Eivind Lyn Ski 12:06 + 00:56
19Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag 12:06 + 00:56
19Aslesen,Henrik Fet SK 12:06 + 00:56
22Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 12:08 + 00:58
23Lundby,Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL 12:11 + 01:01
24Kulset,Kristian Fossum IF 12:12 + 01:02
25Berteig,Håvard Fossum IF 12:17 + 01:07
26Grue,Kristian Gjerdrum IL - Ski 12:30 + 01:20
27Oftebro,Markus Lien Bærums Skiklub 12:41 + 01:31
28Engseth,Alexander Jensen Drøbak-Frogn IL 12:44 + 01:34
28Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag 12:44 + 01:34
30Treekrem,Lars Ås IL 12:50 + 01:40
31Blomseth,Eirik Jonas Lillomarka SK 12:54 + 01:44
32Nygaard,Trym Granerud Jutul IL 12:56 + 01:46
33Dammen,Petter Ullensaker SK 13:13 + 02:03
34Bergendahl,Lars Lyn Ski 13:26 + 02:16
35Sundhaugen,Kristian Østre Toten Skilag 13:57 + 02:47
36Solberg,Eirik Odden Rustad IL 14:31 + 03:21
DNSNordby,Mads Bentstuen Nes Ski
DNSBuraas,Lars Halvdan Hurdal IL
DNSGræsli,Kristian Hamar SK
DNSAugdal,Eirik Sverdrup Haugsbygd IF
DNSMoe,Torgeir Høybråten og Stovner IL
DNSSkjæggestad,Trygve Fossum IF
Resultatliste M 17 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Magne Åsen IL 21:14 + 00:00
2Reistad,Petter Bærums Verk IF 22:17 + 01:03
3Molden,Andreas Nes Ski 22:18 + 01:04
4Hoel,Johan Åsen IL 22:42 + 01:28
5Holen,Espen Honganvik Magnor UL 22:48 + 01:34
6Melsom,Borger Christopher Fossum IF 22:53 + 01:39
7Gifstad,Henrik Oppegård IL 23:07 + 01:53
8Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski 23:19 + 02:05
9Tomasgaard,Hermann Sogn Drøbak-Frogn IL 23:22 + 02:08
10Grøstad,Sindre Nittedal IL 23:33 + 02:19
11Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub 23:57 + 02:43
12Torgersen,Sebastian Lyn Ski 23:58 + 02:44
13Sandberg,Andreas Rustad IL 24:02 + 02:48
13Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 24:02 + 02:48
15Nordbakken,Karl Henrik Åsen IL 24:17 + 03:03
15Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland 24:17 + 03:03
17Myklebost,Jonas Nittedal IL 24:21 + 03:07
18Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL 24:37 + 03:23
19Germundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski 24:39 + 03:25
20Fossgård,Magnus Bækkelagets SK 24:42 + 03:28
21Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski 24:49 + 03:35
22Messel,Lars Bjørndal IF 26:17 + 05:03
23Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski 26:35 + 05:21
24Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL 26:54 + 05:40
25Normannseth,Henrik Oppegård IL 28:10 + 06:56
DNSD. Rosenberg,Jon Ludvik Skedsmo SK
DNSNævestad,Morten Lyn Ski
DNSSjøli,Mattis Nes Ski
DNSTjelle,Johan Nittedal IL
DNSLie Håkenrud,Anders Team G-Sport Asker
DNSThorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF
DNSHeir,Marius Borge Fossum IF
Resultatliste M 18 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub 21:18 + 00:00
2Lippert,Henrik Trøsken IL 21:41 + 00:23
3Torgersen,Jens Gunnar Asker SK / Team G-Sport Asker 21:52 + 00:34
4Haga,Håvard Åsen IL 21:55 + 00:37
5Muren,Lars Maukon Njård 21:56 + 00:38
6Frøshaug,Hans-Ola Hærland IL 21:59 + 00:41
7Johansen,Kristian Jevnaker Idrettsforening Ski 22:03 + 00:45
8Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL - ski 22:07 + 00:49
9Trollebø,Dag Frode Njård 22:10 + 00:52
10Dotterud,Sondre Kvikne Lillehammer Skiklub 22:32 + 01:14
10Hattestad,Ole Anders Lillehammer Skiklub 22:32 + 01:14
12Hustad,Jørgen Gjerdrum IL - Ski 22:59 + 01:41
13Ruud-jr,Hans Håkon Lørenskog SK - Ski 23:15 + 01:57
14Ellingsen,Jonas Hamar SK 23:20 + 02:02
14Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 23:20 + 02:02
16Hoffsbakken,Erik K Biri IL 23:25 + 02:07
17Hasle,Martin R. H. Nesodden IF 23:31 + 02:13
18Asdøl,Eirik Jardar IL 23:41 + 02:23
18von Essen,Thomas Andre Spydeberg IL 23:41 + 02:23
20Lamøy,Kristoffer Åsen IL 23:44 + 02:26
21Myrvoll,Bjørnar Rustad IL 23:53 + 02:35
21Amundsen,Jonas Nes Ski 23:53 + 02:35
21Foyn,Thomas Berge Jardar IL 23:53 + 02:35
24Eckhoff,Torjus Solheim Bærums Verk IF 24:01 + 02:43
25Celius,Brage Driv IL / Team Synnfjell 24:02 + 02:44
26Dalby,Håvard Ottestad IL 24:03 + 02:45
27Skraastad,Lars Erik Tiset Bærums Verk IF 24:17 + 02:59
28Fjellstad,Lars Jørgen G. Fossum IF 24:26 + 03:08
29Fridtun,Sigurd Tenold Fossum IF 24:33 + 03:15
30Fjellvang,Johan Fossum IF 25:16 + 03:58
31Christensen,Magnus Oppegård IL 25:19 + 04:01
32Sandsnes,Svein Erik Oppegård IL 27:33 + 06:15
33Rosenberg,Jon Ludvig Skedsmo SK 28:20 + 07:02
DNSJohansen,Aleksander Gjerdrum IL - Ski
DNSMüller-Sørenssen,Eirik Asker SK
DNSDanielsen,Eirik Gjerdrum IL - Ski
DNSEk,Aleksander Dyrberg Jutul IL
DNSMauer,Jostein Sollihagen Høybråten og Stovner IL
Resultatliste M 19/20 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nyenget,Martin Løwstrøm Siggerud IL - Ski 20:55 + 00:00
2Kabbe,Ole-Henrik Bærums Verk IF 21:12 + 00:17
3Frorud,Jonas Udjus Skiptvet IL 21:16 + 00:21
4Strøm,Mads Ek Bærums Verk IF 21:20 + 00:25
5Hammerlund,Sindre Sætre Asker SK / Team G-Sport Asker 21:43 + 00:48
6Selvig,Sindre Kjelsås IL - ski / Team Kollen 21:54 + 00:59
7Tungesvik,Hans Christian Jardar IL 21:55 + 01:00
8Grimstvedt,Andreas Fossum IF 22:05 + 01:10
9Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening 22:08 + 01:13
10Hagen,Carl Fredrik Rustad IL 22:14 + 01:19
11Gifstad,Thomas Oppegård IL 22:16 + 01:21
12Stubbe,Erland Vedeler Njård 22:21 + 01:26
13Torgersen,Jonas Asker SK / Team G-Sport Asker 22:24 + 01:29
13Børnick,Daniel Konnerud IL 22:24 + 01:29
15Fosnæs,Eirik Fossum IF 22:28 + 01:33
16Grav,Jørgen Heming, IL - Ski / Team Kollen 22:29 + 01:34
17Huse,Andreas Aalberg Fossum IF 22:33 + 01:38
18Underdal,Sondre Gårdsrud Kjelsås IL - ski / Team Kollen 22:41 + 01:46
19Nordli,Simen Engebretsen Vang Skiløperforening 22:48 + 01:53
20Hovland,Magnus Hatlestad Jardar IL 22:52 + 01:57
21Fagerås,Sondre Jakobsen Kjelsås IL - ski 22:55 + 02:00
21Stenberg,Are Martin Kjelsås IL - ski / Team Kollen 22:55 + 02:00
23Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn 22:57 + 02:02
23Skavlan,Anders Molander Lyn Ski / Team Kollen 22:57 + 02:02
25Karlstad,Håkon Gjerdrum IL - Ski 23:06 + 02:11
26Klemetsdal,Øystein S Asker SK / Team G-Sport Asker 23:07 + 02:12
27Skjevestad,Martin Asker SK 23:17 + 02:22
28Solheim,Espen Frøseth Asker SK 23:21 + 02:26
29Stenslet,Daniel Åsen IL 23:29 + 02:34
29Mikalsen,Fredrik Konnerud IL 23:29 + 02:34
31Ankersen,Kristian Oseberg Skilag 23:49 + 02:54
32Berg,Kristoffer Hovland Bærums Verk IF 23:50 + 02:55
33Lycke,Ivar Jardar IL 23:54 + 02:59
34Grepperud,Halvor Rustad IL / Team Kollen 23:59 + 03:04
35Langdal,Preben Oppegård IL 25:31 + 04:36
36Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen 25:38 + 04:43
37Carlsen,Carl Henrik Rustad IL / Team Kollen 27:58 + 07:03
DNSHillestad,Andreas Konnerud IL
DNSFrorud,Espen Udjus Skiptvet IL
DNSBenestad,Sindre Lysne Fossum IF
DNSNymoen,Lars Myhre Skiptvet IL
DNSThrygg,Markus Jardar IL
DNSHelstad,William Njård / Team Kollen
DNSSveen,Pål Bilit Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn
DNSJevnaker,Anders Bøe Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn
DNSHøydal,Johannes Hov Fossum IF
DNSRamstad,Håkon Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn
Resultatliste Menn senior 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub / Team Birken 20:19 + 00:00
2Hafsås,Ronny Stårheim IL 20:25 + 00:06
3Eng,Martin Nittedal IL 20:40 + 00:21
4Hanssen,John Christian D. Asker SK / Team G-Sport Asker 20:48 + 00:29
5Berge,Harald Byåsen IL / Team Norgeshus 20:57 + 00:38
6Gløersen,Anders Rustad IL 20:58 + 00:39
7Gløersen,Øyvind Rustad IL 21:04 + 00:45
8Andersen,Remi Bækkelagets SK 21:10 + 00:51
9Smith,Didrik Fossum IF 21:11 + 00:52
10Sørlund,Kristian Mesnali Skilag / Team Sjusjøen 21:12 + 00:53
11Kjølhamar,Vegard Fossum IF 21:21 + 01:02
12Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL 21:27 + 01:08
13Kaas,Martin Waaler Heming, IL - Ski 21:31 + 01:12
14Høgnes,Lars Ringkollen SK 21:33 + 01:14
15Røe,Åsmund Treu Fossum IF 21:49 + 01:30
16Mæhlum,Nils Einar Brøttum IL / Team Sjusjøen 21:55 + 01:36
17Paulsen,Steffen Sæterhagen Rustad IL 22:05 + 01:46
18Hellebostad,Tor-Håkon Nesodden IF 22:14 + 01:55
19Kaas,Sverre Waaler Heming, IL - Ski 22:18 + 01:59
20Struksnæs,Henrik Kjelsås IL - ski / Team Kollen 22:23 + 02:04
21Westgaard,Christian Oppegård IL 22:44 + 02:25
22Stenseth,Lars Vang Skiløperforening 22:59 + 02:40
23Lund,Øyvind Gjerdrum IL - Ski 23:02 + 02:43
24Høye,Andreas Wold Heming, IL - Ski 23:15 + 02:56
25Solberg,Eivind Odden Rustad IL / Team Kollen 24:02 + 03:43
26Hagen,Trond Wiggo Rustad IL 24:47 + 04:28
27Hansen,Dag Torp Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 26:33 + 06:14
28Aardal,Joakim Gjerdrum IL - Ski 28:55 + 08:36
DNSBratli,Eirik Fossum IF
DNSJensen,Ludvig Søgnen Bærums Verk IF
DNSFuglerud,Fredrik Gjerdrum IL - Ski
DNSGrov,Sveinung Rælingen SK
DNSMoe,Markus Oseberg Skilag
DNSNordgård,Rune Hurdal IL
DNSSæten,Christian Hakadal IL
DNSGullhav,Anders Nordby NTNUI - Ski
DNSJensen,Vegar Hattestad Ørje IL

02.01.11 20:56:43 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Hurdal IL